Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Skoro nie masz możliwości kontynuowana jazdy swoim samochodzie, który z niewiadomych powodów lub w kontekście ewentualnego wypadku, znajduje się aktualnie na autostradzie A1 względnie A2, to wezwanie naszej pomocy drogowej ma jak najbardziej uzasadniony sens. Oferujemy ci pełne oraz kompleksowe wsparcie.

Pomoc drogowa Łowicz

Powoli zmienia się nasze dotychczasowe podejście, gdy chodzi o korzystanie z usług firm jakie świadczą usługi w ramach pomocy drogowej w Łowiczu. Przede wszystkim zależy nam na tym, aby pomoc drogowa w Kutnie dużo bardziej gwarantowała potencjalnemu klientowi, a nie skupiała się wyłącznie na holowaniu aut.
Pewnie, że pozostaje to jedną z podstawowych oraz najważniejszych usług gdy idzie o pomoc drogową w Kutnie, jednak na dalszy plan nie powinno schodzić możliwe dokonanie naprawy takiego pojazdu czy przechowywanie na strzeżonym do tego parkingu. Właśnie taki zakres działań wyróżnia naszą pomoc drogowa Łowicz, jaka już od bardzo dawna oprócz standardowych usług oferuje swoim klientom możliwość wymiany opon bezpośrednio na miejscu, usunięcie niewielkich napraw a tym samym skorzystanie z usług renomowanego warsztatu mechaniki samochodowej.
W momencie gdy zgłosicie się państwo właśnie do nas, możecie być pewni jednego a mianowicie iż jako pomoc drogowa sprostamy wszystkich wymaganiom i oczekiwaniom.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673