Katalog firm

Kategorie


Scriptum

Twoją uwagę wzbudziły meble skandynawskie? Nowe Meble, to sklep jaki zatem w takiej sytuacji najzwyczajniej w świecie warto odwiedzić, a tym samym okazja by znaleźć najlepsze meble skandynawskie dostępne w różnych konfiguracjach. Postawmy więc na meble skandynawskie, które zapewne spełnią nasze oczekiwania.

Meble skandynawskie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego nowe-meble.pl. Znajdziecie w niej Państwo krzesła, fotele i stoły w stylu klasycznym, nowoczesnym, industrialnym, glamour i vintage. Pracujemy w myśl zasady: "Każdy z nas jest inny, jest tyle gustów, ilu ludzi na świecie". Polecamy, cieszące się dużą popularnością wśród kupujących, meble skandynawskie Łódź.
Polacy pokochali ten styl, inspiruje projektantów wnętrz od wielu lat. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroki wybór wygodnych krzeseł i foteli, w bogatej palecie kolorystycznej. Ich dodatkowym atutem jest przystępna cena. Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich, możliwy jest również odbiór osobisty zakupionego towaru. Klienci otrzymują informacje o planowanym terminie dostawy wraz z numerem umożliwiającym śledzenie przesyłki.
Czas realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj od 7 do 21 dni roboczych. Sklep Scriptum w Łodzi - zachęcamy do skorzystania z naszych usług i szczegółowego zapoznania się z regulaminem

Kontakt

Ulica: Folwarczna 56

Kod: 97-300

Miejscowość: Piotrków Trybunalski

https://nowe-meble.pl/

E-mail: sklep@nowe-meble.pl

Tel.: 784-654-254