Katalog firm

Nutura

Kupując masło orzechowe zwracacie uwagę na jego dokładny skład? Jeżeli chcecie być pewni, że Wasze ulubione masło orzechowe skomponowane jest z prawdziwych, 100% orzechów, to zapraszamy do sklepu Nutura. Zapewniamy Was, że nasze masła orzechowe to orzechy włoskie, nerkowca i migdały, które nie zawierają żadnych szkodliwych substancji.

Masło z orzechów arachidowych

W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem oraz rosnącą popularnością cieszą się oryginalne masła orzechowe, dzięki nim wiele osób zmienia nie tylko nawyki żywieniowe lecz najzwyczajniej w świecie zaczyna dbać o swoje zdrowie. Oczywiście masło z orzechów arachidowych to alternatywa dla klasycznej margaryna, znacznie zdrowsza oraz dużo bardziej wartościowa w kontekście tego co jest w stanie nam zagwarantować.
Oznacza to mianowicie tyle, iż masło z orzechów arachidowych dostarczy nam wszystkie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu witaminy takie jak B6 oraz K, dodatkowo zadba o wartość energetyczną pod postacią białek, tłuszczy, błonnika czy węglowodanów. Nie wolno zapominać o tym, że masło z orzechów arachidowych to wręcz wartościowe źródło minerałów jak potas, żelazo, wapń czy magnez.
Dlatego odwiedzając sklep Nutura który specjalizuje się w ich sprzedaży to miejsce jakie powinniśmy nie tylko ocenić z perspektywy samej oferty, a tym samym dokonanie tutaj jakichkolwiek zakupów zwłaszcza masła orzechowego ma uzasadnione do tego podstawy.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900