Katalog firm

Kategorie


Nutura

Kupując masło orzechowe zwracacie uwagę na jego dokładny skład? Jeżeli chcecie być pewni, że Wasze ulubione masło orzechowe skomponowane jest z prawdziwych, 100% orzechów, to zapraszamy do sklepu Nutura. Zapewniamy Was, że nasze masła orzechowe to orzechy włoskie, nerkowca i migdały, które nie zawierają żadnych szkodliwych substancji.

Masło z nerkowców

Oryginalne masło orzechowe, to nie tylko alternatywa czy opcja gdy chodzi o nasze zdrowie, lecz nader ważny produkt żywieniowy do którego powoli przekonuje się coraz więcej osób. Oczywiście zwłaszcza masło z nerkowców wydaje się nader ciekawe ze względu na swoiste właściwości zdrowotne, a tym samym pozyskanie go w sklepie Nutura to korzystne dla nas rozwiązanie kiedy chodzi o najlepsze i oryginalne masło z nerkowców.
Pewnie, że orzechy nerkowca dostarczają a raczej same w sobie posiadają bardzo wiele witamin, z tego też powodu masło z nerkowców o którym mowa to ciekawe rozwiązanie dla kogoś kto chce zadbać o ich źródło. Dodatkowo pamiętajmy, iż zawsze masła orzechowe możemy stosować w przypadku przechodzenia na dietę, w trakcie ciąży, zwiększonego wysiłku fizycznego lub wtedy gdy poszukujemy bardziej optymalnych pod kątem wartości energetycznych produktów.
Warto zatem dowiedzieć się więcej o masłach orzechowych, jakie spotkamy w ofercie wspomnianego powyżej sklepu na stronie https://nutura.pl/12-produkty, a tym samym zdecydować się na ich pozyskanie oraz zastosowanie zgodnie z przeznaczeniem.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900