Katalog firm

Nutura

Kupując masło orzechowe zwracacie uwagę na jego dokładny skład? Jeżeli chcecie być pewni, że Wasze ulubione masło orzechowe skomponowane jest z prawdziwych, 100% orzechów, to zapraszamy do sklepu Nutura. Zapewniamy Was, że nasze masła orzechowe to orzechy włoskie, nerkowca i migdały, które nie zawierają żadnych szkodliwych substancji.

Masło z migdałów

Szukasz bogatego źródła kwasu foliowego, witaminy E lub B, a tym samym wartości odżywczych dostępnych pod postacią odpowiedniego produktu ewentualnie składnika jaki warto wykorzystać w kontekście codziennego menu? Dowiedz się zatem, co posiada masło orzechowe z migdałów a tym samym zdecyduj się na zapoznanie z ofertą sklepu Nutura, który zajmuje się dystrybucją takich właśnie produktów odżywczych.
Pewnie, że masło orzechowe z migdałów to coś co zyskuje nie tylko na popularności ale zwłaszcza zastosowaniu, nie powinno to jednak stanowić żadnego zaskoczenia zwłaszcza gdy bliżej poznamy jego właściwości. Masło orzechowe z migdałów jak wspomniano na samym początku umożliwi nam dostarczenie w odpowiedniej postaci witamin, składników mineralnych czy niezbędnych wartości energetycznych.
Mogą je stosować osoby z cukrzycą, wysokim cholesterolem o zwiększonej aktywności fizycznej czy najzwyczajniej chcący przejść na dietę i potrzebujący zadbać o produkty jakie pozwolą nam a raczej umożliwią spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Więcej informacji na temat składu naszych produktów znajdziecie na stronie https://nutura.pl/.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900