Katalog firm

Kers

Czy pozyskanie peletu lub innego paliwa ekologicznego, jest dla ciebie niekiedy czymś skomplikowanym? Więc niech firma Kers zaoferuje ci w tym aspekcie odpowiednie a nawet niezbędne wsparcie, dodatkowo co oczywiste oraz zrozumiałe zagwarantuje stałe dostawy paliwa ekologicznego które odbywać się będą na korzystnych do tego warunkach.

Produkcja peletu

Nie od dziś firma Kers stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom rynku, a przede wszystkim jako producent peletu i innych paliw ekologicznych gwarantować oraz oferować nam do nich stały dostęp. Można iść krok dalej i powiedzieć, iż z racji tego iż to właśnie producent peletu a nie tylko jego sprzedawca, niemal każdy wykorzystujący go do produkcji energii cieplnej powinien zapoznać się z ofertą wspomnianej firmy.
Jest ona nie tylko atrakcyjna ale również nader ciekawa, na jej korzyść przemawia profesjonalizm, doświadczenie czy odpowiednie podejście które sprawia, iż to producent peletu z prawdziwego wręcz zdarzenia. Dlatego nie bądźmy zaskoczeni jego renomą oraz kompleksową obsługą którą prowadzi dla swoich ewentualnych i potencjalnych klientów, zawsze dbając o jakość paliw ekologicznych czy możliwość ich zastosowania zgodnie z ich przeznaczeniem.
Wybierzmy więc ofertę sprawdzonego producenta peletu, który na pewno zagwarantuje nam to, czego w tej sytuacji potrzebujemy.

Kontakt

Ulica: Romany 39

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://peletzmazur.pl/

E-mail: kers.handlowy@poczta.onet.pl

Tel.: 690-961-149