Katalog firm

Karczma Bida

Karczma Bida to miejsce, w którym panuje niepowtarzalna atmosfera. Nie tylko w Opolu, ale także w Bogucinie i Bolesławiu goście mogą posmakować zawsze świeżych dań kuchni polskiej i europejskiej. Nad ich przygotowaniem czuwają doświadczeni kucharze. W menu znajdują się zarówno potrawy mięsne, jak i wegetariańskie.

Restauracja w Opolu

Jeżeli interesuje Cię zaufana restauracja Opole, nie pozostaje nic innego, jak skorzystać z oferty restauracji Bida. Restauracja ta znajduje się na trasie z Opola do Wrocławia. Można powiedzieć, że mowa o lokalu, który już na samym początku stał się jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc.
Celem restauracji Bida jest doprowadzenie do tego, aby goście mogli odnaleźć zadowalające potrawy. Zresztą w związku z tym nasze różnorodne i bogate menu było układane z wielką uwagą. Dobro klienta jest najważniejsze. Jeśli chodzi o szczegóły menu, można w nim znaleźć dania mięsne, wegetariańskie, porcje dla dzieci, jak i specjalne potrawy z kuchni FIT. Za wszystko odpowiadają doświadczeni kucharze mający do dyspozycji najwyższej jakości produkty, naturalne przyprawy i świeże zioła. W restauracji Bida nie ma miejsca na przypadek.
Interesują Cię szczegółowe informacje na temat restauracji? W takiej sytuacji rozwiązanie może być tylko jedno, dokładne zapoznanie się z naszą stroną (po odwiedzeniu strony wszystko powinno być jasne).

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600-381-048


Podobne firmy

Dwór Artusa

Planujesz wesele, konferencję lub inne wydarzenie w okolicach Łodzi, a co najważniejsze potrzebne ci jest odpowiednie co do tego miejsce, również przystosowana sala? Poznaj więc Dwór Artusa, jaki już...

Malaga

Możemy być pewni jednego, a mianowicie w kontekście miejsc w Łodzi gdzie warto zorganizować swój ślub, urodziny, komunie, bankiet a nawet konferencje, Malaga to opcja za którą przemawia wiele argument...