Katalog firm

Kategorie


Karczma Bida

Karczma Bida to miejsce, w którym panuje niepowtarzalna atmosfera. Nie tylko w Opolu, ale także w Bogucinie i Bolesławiu goście mogą posmakować zawsze świeżych dań kuchni polskiej i europejskiej. Nad ich przygotowaniem czuwają doświadczeni kucharze. W menu znajdują się zarówno potrawy mięsne, jak i wegetariańskie.

Restauracja w Lublinie

Jeżeli interesuje Cię zaufana restauracja postaw na naszą propozycję! Co prawda proponowana przez nas Karczma Bida nie znajduje się w Lublinie (restauracja zlokalizowana jest w Bogucinie, przy drodze krajowej nr 12 i 17), ale nasze menu na pewno przypadnie Ci do gustu. Można powiedzieć, że wszystkie dania znajdujące się w menu były specjalnie wyselekcjonowane.
Dobro klienta za każdym razem stawiane jest na pierwszym miejscu. Poza tym wszyscy pracownicy doskonale zdają sobie sprawę, że istotne znaczenie ma nie tylko smak dań. Liczy się też atmosfera. Niemniej wróćmy do dań. Tak więc nasze menu zawiera potrawy z mięs, dania wegetariańskie, przysmaki dla dzieci i dietetyczne dania FIT. Karczma Bida chce być odpowiedzią na wszelkie wymagania.
Warte odnotowania jest również to, że są cztery sale restauracyjne. Na dodatek w ciepłe dni udostępniany jest też ogród. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o nas, czym prędzej zapoznaj się z naszą stroną http://www.karczmabida.com/o-nas/bogucin/. Znajdziesz na niej wszystko to, co jest najistotniejsze.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600-381-048


Podobne firmy

Malaga

Możemy być pewni jednego, a mianowicie w kontekście miejsc w Łodzi gdzie warto zorganizować swój ślub, urodziny, komunie, bankiet a nawet konferencje, Malaga to opcja za którą przemawia wiele argument...