Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Nałóg niejedną postać, często zmagamy się z chorobą alkoholową ewentualnie nałogiem od hazardu czy też uzależnieniem od narkotyków, w okresie dojrzewania dużo osób nie chce także mówić o swoich problemach. Dlatego Centrum Psychoterapii Harmonia to nie tylko alternatywa ale miejsce gdzie uzyskamy odpowiednie co do tego wsparcie.

Uzależnienia od narkotyków

Centrum Harmonia zaprasza wszystkie osoby, którym potrzebne jest wsparcie, aby wyrwać się z rąk szkodliwego nałogu. Zapraszam Was na terapie, gdzie postaramy się znaleźć problemy, a potem ich rozwiązanie. Proponuje Wam skuteczne leczenie uzależnień od narkotyków Wrocław.
Narkotyki to niestety zło dzisiejszych czasów, które zawsze znajdzie sobie jakąś ofiarę. Podstępnie wkrada się do naszego życia lub życia naszych bliskich i zbiera swoje żniwa. Im wcześniej zdacie sobie sprawę, że macie problem z takimi substancjami tym lepiej. Jak najszybciej zgłoście się na terapię, a wspólnie postaramy się zrobić wszystko, dzięki czemu uwolnicie się od zgubnego nałogu w swoim życiu.
Wspólnie przeprowadzana sesje psychoterapeutyczne pomogą Wam na znalezienie rozwiązania wszystkich swoich problemów, które spowodowały, że wzięliście narkotyki. Moja miską jest pomoc Wam i to pomoc skuteczna, dzięki czemu będziecie mogli w swoim życiu otworzyć nowy rozdział, który poprowadzi Was do lepszego życia. Zapraszam!

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Leczenie depresji lub autyzmu, zwłaszcza u dzieci i młodzież nie jest czymś prostym i łatwym, dlatego Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest miejscem jakie w tej sytuacji warto rozważyć. Oczywi...