Katalog firm

Kategorie


Centrum psychoterapii Harmonia

Nałóg niejedną postać, często zmagamy się z chorobą alkoholową ewentualnie nałogiem od hazardu czy też uzależnieniem od narkotyków, w okresie dojrzewania dużo osób nie chce także mówić o swoich problemach. Dlatego Centrum Psychoterapii Harmonia to nie tylko alternatywa ale miejsce gdzie uzyskamy odpowiednie co do tego wsparcie.

Leczenie hazardu

Uzależnienie od hazardu to coś, co dotyka coraz więcej osób jakie przegrywają nie tylko swoje pieniądze lecz również tracą swoje rodziny czy też wręcz wszystko co posiadają na rzecz ciągłej gry, która niemal nigdy nie prowadzi do zwycięstwa. Dlatego Centrum Psychoterapii Harmonia już od dawna podejmuje się zadania jakim jest leczenie hazardu we Wrocławiu, tym samym stara się najzwyczajniej w świecie pomóc takim osobom.
Oczywiście leczenie hazardu to zadanie dla rzeczy specjalistów oraz fachowców, zwłaszcza dla psychoterapeutów którzy posiadają odpowiednie rozeznanie w tym temacie, dodatkowo są nam w stanie pomóc. Warto zatem przeanalizować wszystkie powody, dla których leczenie hazardu we Wrocławiu właśnie w taki sposób to alternatywa oraz opcja za którą przemawia wiele argumentów i zalet.
Dodatkowo szansa na to by nie tylko poradzić sobie z samym hazardem, lecz najzwyczajniej uświadomić sobie, iż jest to coś co należy całkowicie wyeliminować z naszego życia, co za tym idzie dodatkowo uświadomić jak wiele przez hazard dotychczas straciliśmy kosztem niemal zerowych zysków. Więcej szczegółowych informacji odnośnie samego leczenia uzależnienia od hazardu prezentuje strona naszego centrum http://harmonia-terapia.pl/leczenie-uzaleznien.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Leczenie depresji lub autyzmu, zwłaszcza u dzieci i młodzież nie jest czymś prostym i łatwym, dlatego Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest miejscem jakie w tej sytuacji warto rozważyć. Oczywi...