Katalog firm

Kategorie


Centrum psychoterapii Harmonia

Nałóg niejedną postać, często zmagamy się z chorobą alkoholową ewentualnie nałogiem od hazardu czy też uzależnieniem od narkotyków, w okresie dojrzewania dużo osób nie chce także mówić o swoich problemach. Dlatego Centrum Psychoterapii Harmonia to nie tylko alternatywa ale miejsce gdzie uzyskamy odpowiednie co do tego wsparcie.

Leczenie alkoholizmu

Masz problem, z którym nie umiesz sobie poradzić i przez to ostatnio cały czas czujesz się nieszczęśliwy? Chciałbyś w końcu wziąć życie w swoje ręce, jednakże Twój ciągły niepokój i uczucie niezadowolenia nie pozwalają Ci nawet na zajęcie się codziennymi obowiązkami? Być może to w Centrum Psychoterapii Harmonia znajdziesz pomoc, której teraz tak bardzo potrzebujesz.
Będziesz mógł zapisać się na terapię do certyfikowanego pedagoga Magdaleny Gieruli, która na spokojnie omówi z Tobą wszystkie Twoje najważniejsze i nurtujące Cię problemy, aby ustalić następnie przebieg kolejnych spotkań. Spotkasz się z osobą, która zawsze traktuje wszystkich swoich pacjentów tak samo, nie ocenia ich, nie krytykuje, a stara się wczuć w ich rolę i dzięki temu może rzetelnie i efektywnie im pomóc.
W ofercie Centrum Psychoterapii Harmonia znajdziesz leczenie alkoholizmu Wrocław, terapię dla dorosłych dzieci alkoholików oraz leczenie nerwic czy depresji. Nareszcie odkryjesz skuteczne techniki i metody, które naprawią całe Twoje życie.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Leczenie depresji lub autyzmu, zwłaszcza u dzieci i młodzież nie jest czymś prostym i łatwym, dlatego Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest miejscem jakie w tej sytuacji warto rozważyć. Oczywi...