Katalog firm

Kategorie


Comper

Prawo antymonopolowe czy praktyki antykorupcyjne zwłaszcza w kontekście międzynarodowym, to coś co niejednokrotnie powinno pomóc polskim przedsiębiorcom, podobnie zresztą jak pomoc publiczna z której mogą najzwyczajniej w świecie skorzystać. Dlatego Comper to firma jaka stara się wykorzystać dostępną wiedzę, jednocześnie służyć pomocą w takich oraz wielu innych sytuacjach.

Pomoc publiczna

Jak przeprowadzić kompletny audyt dotyczący finansowego oraz prawnego zagadnienia powiązanego nie tylko z naszą działalnością, ale również dotyczącego notyfikacji czy poprawności działania w kontekście pomocy publicznej?
Zgłosić się do firmy COMPER jaka de facto jest nie tylko gotowa sprostać takiemu zadaniu, lecz jednocześnie posiada wszelkie predyspozycje aby sprawdzić na jakim etapie i w którym miejscu znajduje się wspomniana pomoc publiczna. Pewnie, że dla nas najważniejsze to ocena jasno określonych sektorów, źródeł i sposobów finansowania a także sposobu pozyskiwania niezależnych czy też zewnętrznych środków, niejednokrotnie wręcz ich znalezienia.
Dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę, iż nasze wsparcie to nie tylko szereg kompleksowych rozwiązań dostosowanych do potrzeb potencjalnego klienta, profilu firmy czy działalności jaką kreujemy. Jednym słowem wiemy, jak ważna jest pomoc publiczna dla wielu przedsiębiorców, staramy się nie tylko działać w tym kierunku ale również oferować potrzebne i niezbędne wsparcie.

Kontakt

Ulica: al. Róż 7

Kod: 91-488

Miejscowość: Łódź

http://www.comper.com.pl/

E-mail: comper@comper.com.pl

Tel.: 42 230-33-50


Podobne firmy

Kancelaria Wodo

Poznaj kancelarię prawną Wodo i Partnerzy, tym samym przekonaj się o tym dlaczego z jej usług korzysta tak dużo osób, jest to nie tylko odpowiednie rozwiązanie w przypadku spraw cywilnych, rodzinnych,...

Securit VIP

Wiesz, dlaczego to właśnie Agencja Ochrony Security-VIP z Łodzi, zalicza się do tych z której ofertą warto się zapoznać? Bowiem szeroki zakres usług dotyczących nie tylko ochrony ale również typowo de...