Katalog firm

Budotrans

Firma Budotrans oferuje szeroki wachlarz usług budowlanych oraz transportowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno artykuły budowlano-remontowe, jak również pojazdy ciężarowe oraz naczepy wszystkich marek. Ponadto oferujemy szeroką gamę nowych i używanych części do wszystkich pojazdów ciężarowych.

Części do TIRa

Jesteś właścicielem firmy transportowej, tym samym systematycznie oraz co jakiś czas, potrzebne są ci części do tira lub naczep, także używane i znacznie tańsze gdy chodzi o ich ewentualne pozyskanie? Firma Budotrans zaprasza ciebie do zapoznania się z jej ofertą, dodatkowo uwzględnienia predyspozycji jakie posiada w kontekście obsługi potencjalnych klientów, działa ona na rynku nieprzerwanie od kilku już lat.
W tym czasie niejednokrotnie oferowała części do tira i naczep, także używane czy też pozwalające na ich dalsze zastosowanie, zawsze dbając jednak o ich nie tylko stan techniczny ale pewność, iż takie części do tira rzeczywiście warto wykorzystać. Zatem jak widać, jest wiele argumentów oraz powodów, dla których warto się tutaj zgłosić, a tym samym zdecydować się na możliwość skorzystania z oferty firmy, która w procesjonalny sposób podejdzie do nas jako klienta.
Niech najwyższa jakość świadczonych usług, czy też gwarancja niezawodności części i elementów które tutaj możemy pozyskać, staną się jedną z zalet skorzystania z usług wspomnianej firmy.

Kontakt

Ulica: Ruda Strawczyńska 4a

Kod: 26-067

Miejscowość: Strawczyn

https://www.budotrans.com.pl/

E-mail: biuro@budotrans.com.pl

Tel.: 605-312-723


Podobne firmy

AMS Car Design

Nigdy nie powinniśmy samodzielnie przyciemniać szyb w naszym samochodzie, należy to zostawić profesjonalistom i fachowcom jacy posiadają odpowiednie w tym zakresie umiejętności. AMS Car Design to ide...